Свердло к/х 55,0 х 230 х 417 мм, HSS, В1 2301-0173HSS
В наявності
Артикул:
2301-0173HSS
Виробник:
CHINA
Ціна оптова: Ціна роздрібна:
Купити
У порівнянні
Додати у порівняння
Товар вже у порівнянні
В обране
Додати до списку бажань
Товар вже у списку бажань
Діаметр (мм)
55,0
Марка сталі
HSS
Виконання
середня серія
Клас точності
В1
Довжина робоча, мм
230
Довжина загальна, мм
417
Хвостовик
КМ 5
Стандарт
ГОСТ 10903-77
Тип
свердло по металу з конічним хвостовиком
Напрямок обертання
праве
Країна
Китай
Твердість
62 - 64 НRC
Опис
Свердло к/х 55,0 х 230  х 417 мм, HSS, В1
     Свердло к/х 55,0 х 230 х 417 мм, HSS В1 призначене для виконання свердлильних робіт в металі, сталях, чавунах та кольорових металах на свердлильних верстатах та ручних свердлильних машинах. Свердло здатне працювати із сталями, які мають межу міцності до 900 н/мм.кв. Діаметр свердла складає 55,0 мм. Робоча довжина 230 мм – на таку глибину можливе свердління. Загальна довжина 417  мм.
  • Діаметр свердла, D - 55,0 мм
  • Робоча довжина, l2 - 230 мм
  • Загальна довжина, l1 - 417 мм
  • Швидкорізальна сталь - HSS
  • Хвостовик - КМ5