Каталог товарів

Гарантії:

    Увесь асортимент, представлений на сайті ТОВ "ОСТЕР УКРАЇНА", є оригінальним та супроводжується офіційною гарантією виробника. Гарантійне та сервісне обслуговування виконується сертифікованими сервісними центрами.

    Купуючи інструмент у нас, Ви завжди можете бути впевнені в його відповідності заявленим характеристикам, повноті комплектації та наявності офиційного сервісу.

    Перед початком експлуатаціїи виробу, ретельно ознайомтесь із гарантййним талоном та інструкцією по експлуатації. Прослідкуйте за тим, щоб гарантійний талон був правильно заповнен та мав штамп Продавця. Гарантійний талон вважається недійсним, якщо не заповнені або пошкоджені поля: назва або модель виробу, дата покупки, підпис Покупця. Також якщо не співпадає серійний номер виробу з номером вказаним у гарантійном талоні.

Гарантійний ремонт:

    Гарантійний ремонт здійснюється в авторизованих сервісних центрах виробника на умовах та у строки, що визначаються виробником та законодавством України.

    Для Вашої зручності наш менеджер надасть список усіх авторизованих сервісних центрів, щоб Ви мали можливість вибрати найближчий. Крім того, список авторизованих сервісних центрів можна знайти на гарантійному талоні.

    Ви можете надіслати товар до нас тим самим способом, яким його отримали, тобто скориставшись послугами кур'єрських служб. У цьому випадку ми самі відремонтуємо його в авторизованому сервісному центрі та відправимо Вам відновлений та придатний для експлуатації виріб.

Сервісний центр може відмовити у гарантійному ремонті, якщо:

 1. Гарантійний талон заповнений з помилками або оформлений некоректно (наприклад, за відсутності підпису Покупця, що підтверджує згоду з гарантійними умовами);
 2. Серійний номер на інструменті відсутній, не читається, змінено або не відповідає інструменту;
 3. Порушено правила використання, викладені в інструкції з експлуатації або при несвоєчасному сервісному обслуговуванні (якщо це передбачено інструкцією з експлуатації);
 4. У разі неправильного зберігання чи транспортування, наявності зовнішніх та внутрішніх пошкоджень, зумовлених експлуатацією, або несправностей, що виникли внаслідок перевантаження інструменту в процесі його роботи;
 5. Інструмент, призначений для побутового використання, експлуатувався з комерційною (професійною) метою;
 6. Порушено збереження гарантійних пломб;
  Інструмент зазнавав ремонту чи конструктивних змін не уповноваженими на те особами чи організаціями.

Гарантійні зобов'язання не поширюються:

 1. На несправності, що виникли з причин, незалежних від виробника: перепад напруги в мережі, стихійні лиха, низька якість палива; у разі пошкодження шнура живлення або штепсельної вилки, що виникли внаслідок багаторазового перегину або механічного пошкодження;
 2. На деталі, що вийшли з ладу внаслідок природного зносу, а також запчастини, термін експлуатації яких залежить від регулярної діагностики або технічного обслуговування;
  на витратні деталі та матеріали (щітки, гумові ущільнювачі, шківи, ​​ланцюги, шини, ножі, акумуляторні батареї та ін.);
 3. На такі види робіт, як регулювання, прочищення та інші профілактичні дії;
  на пошкодження, що сталися через недбале ставлення або використання виробу (порушення температури експлуатації, вплив рідини, запиленості, проникнення всередину корпусу сторонніх предметів);
 4. На пошкодження, що виникли внаслідок експлуатації продукції не за призначенням або порушення правил експлуатації.

Заміна та повернення товару:

    Відповідно до «Закону про захист прав споживачів» - https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12 Покупці ТОВ «ОСТЕР УКРАЇНА» мають право на обмін чи повернення придбаного у нас виробу протягом перших 14 днів з дня його покупки.

Для повернення товару необхідно дотримання кількох умов:

 1. товар не експлуатувався і немає слідів використання (подряпин, сколів, потертостей);
 2. збережено комплектність товару, яка вказана в паспорті або інструкції з експлуатації
 3. збережено всі ярлики та заводське маркування;
 4. не порушено цілісність упаковки;

Обмінювати або повернути товар Ви можете з понеділка до п'ятниці з 9-00 до 18-00.

    Клієнти, які мешкають в інших населених пунктах, можуть надіслати нам товар, скориставшись послугами вантажоперевізника. Заміна товару або повернення грошей Покупцеві відбувається протягом 5 робочих днів з моменту отримання поверненого товару.

     Усі витрати, у разі обміну чи повернення, з транспортування та доставки бере на себе покупець.

     Якщо покупцю було відправлено бракований або неправильний (не той, який замовляв) товар, всі витрати на доставку оплачує ТОВ "ОСТЕР УКРАЇНА".