При експлуатації машин, агрегатів, верстатів рано чи пізно виникає потреба у змащуванні деталей. Для цих цілей призначені змащувальні інструменти та обладнання. Такі, як помпи мастильні, шприци мастильні, солідолонагнітачі.
Загалом даний інструмент є ємністю (ємності бувають різних обсягів) в яку за допомогою плунжерного механізму завантажують консистентні мастила. За допомогою тиску на важіль мастила видавлюється через шланг або трубку на деталь, що вимагає мастила.
Оскільки мастилу підлягають досить різноманітні агрегати та обсяги завдань різні, існує також кілька видів змащувального обладнання:
· Шприци мастильні (в основному призначені для змащення деталей транспортних засобів та невеликих верстатів)
· Помпи мастильні (призначені для виконання робіт з великим обсягом прокачування)
При цьому кожна група інструментів також буває декількох виконань. Привід може бути ручним, пневматичним та електричним. Мастильні апарати з силовим приводом застосовують у місцях, де обсяги робіт високі, і важлива швидкість. Також вони підходять для роботи з густішими типами мастильних матеріалів.
У ручних апаратах процес подачі полягає у роботі важелем. Їх застосовують за невеликих обсягів. Шприци мастильні зазвичай вміщують від 100 мл до 1000 мл мастила. Корпус шприців зазвичай виготовлений зі сталі або алюмінію для надання легкості. Плунжерний механізм також буває подвійним. Тим самим удвічі зменшуються зусилля для видавлювання мастила. Для шприців нормою буде продуктивність від 0,5 г до 3,0 г видачі мастила за один хід важеля. Мастило подається через жорстку металеву трубку або за допомогою гнучкого шлангу.
Змащувальні помпи мають набагато більший об'єм, на відміну від шприців. В діапазоні від 4000мл до 20000мл. Відповідно, видача мастила також більше в межах від 1,0 до 9,0 г за хід. Механізм у помп буває з ручним та ножним важелем. Також деякі помпи поставляються без ємності, дозволяючи встановлювати її вже готову ємність зі мастильним матеріалом.
Для роботи зі змащувальним обладнанням допускають такі консистентні мастила: літол, ціатім, ШРУС-4, солідол. З перерахованих найпоширеніша – солідол.
У нашому магазині ви зможете легко підібрати шприц мастильний або помпу мастильну за низькою ціною. Доставка мастильного обладнання проводиться у всі регіони.
При эксплуатации машин, агрегатов, станков рано или поздно возникает необходимость в смазке деталей. Для этих целей предназначены смазывающие инструменты и оборудование. Такие, как помпы смазочные, шприцы смазочные, солидолонагнетатели.
В общих чертах данный инструмент представляет собой емкость (емкости бывают различных объемов) в которую при помощи плунжерного механизма загружают консистентные смазки. Посредством давления на рычаг смазка выдавливается через шланг или трубку на деталь, требующую смазки.
Поскольку смазке подлежат довольно разнообразные агрегаты и объемы задач разные, существует также несколько видов смазывающего оборудования:
· Шприцы смазочные (в основном предназначены для смазки деталей транспортных средств и небольших станков)
· Помпы смазочные (предназначены для выполнения работ с большим объемом прокачки)
При этом каждая группа инструментов бывает также нескольких исполнений. Привод может быть ручным, пневматическим и электрическим. Смазочные аппараты с силовым приводом применяют для в местах, где объемы работ высокие, и важна скорость. Также они подходят для работы с более густыми типами смазочных материалов.
В ручных аппаратах процесс подачи заключен в работе рычагом. Их применяют при небольших объемах. Шприцы смазочные обычно вмещают от 100 мл до 1000 мл смазки. Корпус шприцов обычно сделан из стали или алюминия для придания легкости. Плунжерный механизм также бывает двойным. Тем самым вдвое уменьшаются усилия для выдавливания смазки. Для шприцов нормой будет производительность от 0, 5 г до 3, 0 г выдачи смазки за один ход рычага. Смазка подается через жесткую металлическую трубку либо посредством гибкого шланга.
Смазывающие помпы имеют гораздо больший объем, в отличие от шприцов. В диапазоне от 4000 мл до 20000 мл. Соответственно, выдача смазки также больше в пределах от 1, 0 до 9, 0 грамм за ход. Механизм у помп бывает с ручным и ножным рычагом. Также некоторые помпы поставляются без емкости, позволяя устанавливать ее в уже готовую емкость со смазочным материалом.
Для работы со смазывающим оборудованием допускают такие консистентные смазки: литол, циатим, ШРУС-4, солидол. Из перечисленных самая распространенная – солидол.
В нашем магазине вы сможете легко подобрать шприц смазочный или помпу смазочную по низкой цене. Доставка смазочного оборудования производится во все регионы.