Каталог товарів

Деталі та умови акційної пропозиції

26.06.2022

Доброго дня, шановні покупці!

Звертаємо вашу увагу на пропозицію від нашого магазину. Акційна пропозиція діє від 27.06.2022 року, до повідомлення про ії закінчення.

Трохи детальніше:

В акції приймають участь лише електроінструменти торгових марок DeWALT та STANLEY. При купівлі будь-якого електроінструменту вказаних ТМ, ви отримаєте подарунок у вигляді приладдя до обраного вами інструменту. Отримання подарунку є безумовним. Жодних додаткових умов немає. Для участі і перемоги необхідно лише придбати інструмент.

Наведемо приклад:

Замовивши DeWALT DWE4579 ви, по-перше купуєте інструмент зі знижкою відносно рекомендованої роздрібної ціни! А по-друге отримаєте подарунок. Подарунком для кутової шліфмашинки може бути абразивний відрізний круг, шліфувальний диск, пелюстковий диск, алмазний диск. Основні параметри та критерії - це вартість (подарунок обирається на суму від 3 % до 5% від вартості інструменту).

При купівлі DeWALT DCS576T2 - ви отримаєте, так само інструмент зі знижкою та бонус у вигляді пильного диску. При купілві дрилі - свердла, набори насадок чи біт. Обрали перфоратор - отримали бур або зубило. І тому подібне.

Єдине правило - вибір подарунку відбувається командою нашого магазину. Обрати власноруч приладдя нажаль неможна. Таким чином зберігається сутність подарунка. Отримувач, до кінця не знає, що дістанеться разом з обраним інструментом! Сподіваємось, що вам дана активність стане довподоби. І за можливістю, так саме буде оформлено з іншими брендами.

Дякуємо за увагу та за те що обрали наш магазин!

 

Схожі новини
09.07.2022

До вашої уваги перелік товарів доступних до розпродажу!

26.06.2022

Акційна пропозиція щодо електроінструменту DeWALT та STANLEY!

Умови та правила читайте всередині.