Плоскогубці 180 мм мідно-берилійовий сплав BAHCO NSB400-180
Немає в наявності
Артикул
NSB400-180
Виробник
BAHCO
Ціна оптова:
Ціна роздрібна:
13956
Щоб побачити оптову ціну
Увійдіть
Виконання
искробезопасные
Довжина, мм
180
Матеріал ручки
ПВХ
Тип плоскогубців
стандартные
Матеріал губок
Be-Cu
Покриття
антимагнитное
Тип
плоскогубцы
Вага, кг
0,29
Пакування
картонная коробка
Кількість в упаковці, шт
1
Країна
Китай
Твердість
53 HRC
Показати всі характеристики
Приховати
Опис
Схожі товари
2200
В наявності
Довгогубці 200 мм кутові 45 град NWS 1406-69-200
Купити
В обране
Додати до списку бажань
Товар вже у
списку бажань
У порівнянні
Додати у порівняння
Товар вже у
порівнянні
В наявності
Плоскогубці 200 мм кутові 45 град NWS 1096-69-200
Купити
В обране
Додати до списку бажань
списку бажань
У порівнянні
Додати у порівняння
порівнянні
Довгогубці 170 мм загнуті NWS 141-69-170
Довгогубці 170 мм прямі NWS 140-69-170
272
Тонкогубцы 150 мм прямые YATO YT-1956
175
Довгогубці 180 мм загнуті VOREL 40051
175
Довгогубці 160 мм загнуті, двокомпонентні VOREL 40050
185
Довгогубці 180 мм прямі, двокомпонентні VOREL 40045
Плоскогубці 205 мм силові CombiMax NWS 109-69-205
Плоскогубці 180 мм силові CombiMax NWS 109-69-180
Плоскогубці 165 мм силові CombiMax NWS 109-69-165
382
Плоскогубці 160 мм YATO YT-6581
363
Плоскогубці 200 мм YATO YT-2008
313
Плоскогубці 180 мм YATO YT-2007
275
Плоскогубці 160 мм YATO YT-2006
456
Плоскогубці 200 мм YATO YT-1942
396
Плоскогубці 180 мм YATO YT-1941
341
Плоскогубці 160 мм YATO YT-1940
191
Плоскогубці 200 мм VOREL 40043
Плоскогубці 180 мм VOREL 40042
Плоскогубці 125 мм міні KING TONY 6114-05
Плоскогубці 225 мм KING TONY 6112-09C
Плоскогубці 225 мм KING TONY 6112-09
638
Плоскогубці 200 мм KING TONY 6111-08
Хіт
550
Плоскогубці 180 мм KING TONY 6111-07
Нещодавно переглянуті товари
Сверло по металлу 6,0 х 57 х 93 мм Р9 В1